СВЯТ
КОЙ СПЕЧЕЛИ ОТ ВОЙНАТА С ДИЗЕЛА? НЕ И ПРИРОДАТА
„Дизелгейт“ може да се окаже емблематичен пример за политика с „непланирани последици“.
Кампанията срещу дизеловите автомобили, която дойде след разкритието за софтуерните трикове на Volkswagen за изкуствено занижаване на данните от емисиите азотен оксид, всъщност е довела до обратен ефект за климата, пише коментаторът Леонид Бершидски в „Bloomberg“.
През 2017 г. емисиите на въглероден диоксид от нови автомобили се оказват по-високи от статистиката за предходната година. Това е първо годишно увеличение от 2010 г. насам, съобщи преди дни Европейската агенция за околната среда.
Има просто обяснение: скандалът около „Дизелгейт“ избухна в края на 2015 г. Природозащитни групи започнаха да атакуват дизеловото гориво, големите световни градове започнаха да планират постепенна забрана на колите с дизелови двигатели. Пазарът се изплаши.
През 2017 г. европейските потребители са купили повече автомобили на бензин, отколкото на дизел – и това се случва за първи път от 2009 г. насам.
Проблемът е, че превозните средства с бензинови двигатели отделят между 10% и 40% повече CO2 от техните дизелови еквиваленти.
Автомобилният транспорт допринася с около 12% за общата сума на CO2-емисиите в ЕС, според данни на Европейската комисия, цитирани от „Политико“. Плановете на ЕК бяха да ограничат отделянето на вредни газове с поне 40% към 2030 г.
Замяната на емисиите на азотен оксид от дизеловите коли и въглеродния диоксид от бензиновите не е само въпрос на чиста калкулация на щетите и избиране на по-малкото зло. Азотният оксид причинява по-локални и непосредствени вреди върху здравето на хората – като белодробни заболявания и рак. Въглеродният диоксид е по-опасен на глобално ниво, заради приноса му към климатичните промени.
Ограничаването на броя дизелови автомобили по пътищата и замяната им с работещи на бензин е политика, която има непосредствена полза за здравето на хората. Тя обаче води до отрицателни последици за сметка на бъдещите поколения. Всъщност те ще бъдат принудени да се справят с все по-засилващите се ефекти от затоплянето.
Непрекъснатият медиен шум, започнал със скандала около Volkswagen, на практика накара правителствата да приложат една извънредна политика, без значение дали те я приветстват (както Франция, например), или се съпротивляват (както се опита да постъпи Германия, като направи всичко възможно да се бори със забраните на дизеловите возила).
Потребителите реагираха драстично. В Германия през 2018 г. регистрациите на дизелови автомобили са спаднали с 16.9%, след 13.2-процентен спад предходната година.
Остатъчните бройки намаляха рязко и бензинът в момента е тотален лидер. Въпреки всички обещания в автомобилния бранш за преход към електрически двигатели, изборът между бензин и дизел все още е „или-или“.
Миналата година само 3.8% от новорегистрираните автомобили в Германия са били с хибриден двигател. Само 1% са изцяло електрически.
Комбинираният дял на тези продажби на фона на развития и богат автомобилен пазар в страната не нараства достатъчно бързо, за да компенсира резкия спад на новите дизелови коли.
Европейската асоциация на производителите на автомобили реагира на констатациите на ЕАОС, като призова за подобрени регулации и инвестиции от ЕС в инфраструктура за зареждане на електрически автомобили.
Тя заяви, че електроснабдителната мрежа ще има нужда от около 20-кратно разширение в следващите 12 години, за да се справи с прехода към двигатели, задвижвани с батерии.
Въпреки че има някои частни инициативи за изграждане на подобни мрежи, развитието им се спъва от спора за това кое да е първото – кокошката или яйцето. Хората няма да купуват повече електрически возила, докато не им бъде гарантирано, че ще могат да ги зареждат по удобен начин.
Това изглежда като недвусмислен аргумент за държавни инвестиции. Европейските правителства обаче предпочитат да задават амбициозни целеви нива на продажби на електрически автомобили.
Доклад от Transport & Environment, екологична лобистка група, констатира, че Франция, Германия и Австрия вероятно ще продадат около ½ от планирания броя е-автомобили, които са си поставили като цел за 2020 г., именно заради недостига на инфраструктура за зареждане.
Решаването на въпроса с инфраструктурата надали ще успее да убеди потребителите да изоставят веднага бензиновите си автомобили в полза на електрически.
Сравнително малката дистанция, която се покрива от едно зареждане, дългият престой и високите цени ги правят подходящи само за ограничен кръг от ентусиасти, което не отговаря на изискванията на повечето шофьори.
Докато тези препятствия не бъдат преодолени, кампаниите срещу даден вид въглеводородно гориво работят единствено в полза на… друг тип въглеводородно гориво. Медийният шум само води до безсмислени от екологична точка замени на една вреда с друга.
Това, което политиците трябва да направят, е да оставят дизела и бензина на мира – сегашните стандарти за емисии са достатъчно строги за момента. По-важно е да си поставят за приоритет разработката и реализацията на инфраструктура за зареждане и акумулаторни батерии за електрически автомобили.
Това изисква повече разходи от прости промени в регулациите, но ефектът ще е доста по-полезен.

СВЯТ
💼ЕВРОПРЪТ ЗА АРМЕНИЯ, МОЛДОВА, УКРАЙНА И … НАС …
💸Армения аха да се похвали с евроизбор, подир глупотевините и прас с китка в главата.
Обещаха им 50 милиона евро за харчелък, но се натресоха на санкции. Малцина знаят, че след Нидерландия, Армения лидерства в производството на цветя.
И праведният европът им коства … СЕГА ВНИМАНИЕ! Изнасят за Украйна 9 500 бройки. За Молдова – 5 500. Но вече няма да могат да изнасят за Русия (свърши се със сигурност) – 100 000 000 (100 милиона). Е, имат си 50 милиона за харчелък.

🤫Украйна и Молдова. Тук всичко е казано. Освен, че излезе едно 60-годишно словенско пате Марта Кос (на 28 юни – на 61) и им рече, след решението по отваряне на преговори за присъдиняване: „Някой ден ще ви приемем поизмрели, но от 5 до 20 години няма да имате право на вето, т.е. – няма да имате думата … Да мъцнете дори …“
🤔ЗАЩО И НИЕ ЛИ?
🧨Защото затрихме диктаторска позиция в енергетиката срещу пари за харчелък.
🧨Защото затрихме световно признати български индустриални експортни сектори (електро и мотокари в 110 страни и химическа диктатура например), включително ултрависокотехнологични направления.

🧨Защото помляхме диктатурата в конкретни сектори на селското стопанство (втори в света по производството на ябълки, например). Срещу пари за харчелък и дълбоко гърло.
🧨Защото детонирахме и попиляхме диктатура в световно признати експортни сектори на леката промишленост (тютюн например).
🧨Защото разковахме високотехнологична военна промишленост (всички експортни сектори са овладени, Кинтекс унищожен).
✍️Като международник ще допълня.
⛔️5 години рестрикция от така братска Германия за свободно движение на работна сила.
⛔️5 години рестрикция в същото направление от Обединеното кралство, удължена с още 2 години.
⛔️Не 5, не 10, не 15 години дори …, а почти 20 изминаха, докато ни отвориха Шенгенското пространство. Е … разпиляха ни банковата система. Без пари за харчелък. Единствено – нов дълг!
🤝Някой ден може и да приемат Украйна и Молдова. Армения дори. Вероятно няма да съм жив.
🤕Но не съм убеден, че Европейският съюз ще го има, докато Молдова и Украйна се сдобият с право да мъцнат.
Но те вече са отворени пазари за картелите. Изпразнете джобовете!
NB. Помните ли? Прогнозата от втората половина на 80-те.
НЕОГЛОБАЛИЗЪМ И НЕОИМПЕРИАЛИЗЪМ!
СВЯТ
Върховният лидер на Иран Хаменей не харесва меморандума
Интересно 😃 Върховният лидер на Иран Хаменей не харесва меморандума за разбирателство между САЩ и Иран.
Но той казва, че е бил убеден да го приеме от иранския президент Пезешкиан, който ще поеме пълна отговорност за него.
„По принцип имах различно мнение.“
„Президентът настоя и тъй като той изрично пое отговорност за договора, аз дадох разрешение за него.“

-> В Иран определено има сили, които бяха готови да отидат по-далеч в противопоставянето на САЩ. Упорството и жертвоготовността на тези хора (много лидери загинаха, не се криха и не клекнаха) е гаранция за бъдещето на този народ. Респект!
-> Дано да видим и у нас нещо такова…
Пълното заявление на Моджтаба Хаменей:
В името на Бог, Най-Състрадателния, Най-Милосърдния
Страстната и лоялна нация Иран,
Както бяхте информирани, между президентите на Иран и Америка беше подписан меморандум за разбирателство. По пътя към достигане на този етап, участващите длъжностни лица положиха големи усилия от загриженост и с добри намерения. Разбира се, американският президент, от отчаяние, използва различни форми на влияние, за да постигне това.

‼️ По принцип имах различно мнение.
Въпреки това, поради ангажимента (настояването), който уважаемият президент, като ръководител на Висшия съвет за национална сигурност, ми даде от свое име и от името на другите членове относно защитата на правата на иранската нация и Фронта на съпротивата, и тъй като изрично пое отговорност за това, аз издадох разрешение за това.
Той също така ясно заяви, че ако американската страна се стреми да отправи прекомерни искания, тя няма да им се подчини. От този момент ние; тоест вие, гордата нация, и този смирен слуга; ще очакваме изпълнението на посочените условия.

Очевидно е обаче, че личните преговори, които ще се проведат в бъдеще, не означават приемане на гледната точка на врага. Надяваме се, че благословените молитви на нашия Учител (нека Всемогъщият Бог ускори повторното му появяване) ще донесат всякаква божествена помощ и победи за почтения народ на Иран.
Мир на вас и Божията милост и благословия.
СВЯТ
САЩ: Съюзниците ни в НАТО изложиха синовете и дъщерите на Америка на риск
Американският министър на отбраната Пийт Хегсет разкритикува днес съюзниците от НАТО на срещата на министрите на отбраната на страните от Алианса в Брюксел.
Хегсет обяви и шестмесечен процес по преосмисляне от страна на Пентагона на начина, по който са разположени американските сили в Европа, като резултатите ще зависят от това колко бързо страните членки на НАТО ще поемат отговорност за собствената си сигурност.
„Ще има истинско преосмисляне. Целта му ще бъде да се гарантира, че НАТО се движи бързо и необратимо към това Европа да играе водеща роля, да поеме основната отговорност за отбраната на Европа“, каза американският министър на своите колеги министри в Брюксел.
Хегсет разкритикува съюзници от Европа за това, че не са предоставили достъп до базите си на американските сили за атаки срещу Иран, като нарече тези решения „срамни“.
„Тези съюзници изложиха синовете и дъщерите на Америка, нашите синове и дъщери, на риск, като им отказаха очаквания достъп“, каза той.
Хегсет каза, че съюзниците на Америка в Европа трябва да застанат начело на отбраната на собствения си континент.
На срещата на министрите на отбраната от НАТО той призова за преосмисляне на Алианса и за превръщането му в организация, която може да сдържа всяка заплаха.
Твърде дълго време НАТО беше само на хартия и в еднопосочна улица, приключваме с това, категоричен бе американският министър.
Някои съюзници вече са на път да постигнат 5 процента разходи от БВП за отбрана, но не можем да игнорираме факта, че някои се бавят.
Америка не може да плаща повече за отбраната на НАТО от съюзниците, каза още Пийт Хегсет.
-
ВОЙНАпреди 3 месеца„Другия път да не започват война срещу Русия“
-
КОНСПИРАЦИЯпреди 3 месецаВтората по големина нефтена рафинерия в САЩ бе взривена в Тексас!
-
ВОЙНАпреди 3 месецаИран отхвърли примирие, засилва натиска срещу САЩ
-
КОНСПИРАЦИЯпреди 3 месецаРАДЕВ РАЗКРИ: ПЕЕВСКИ АМЕРИКАНСКИ АГЕНТ-ПРЕДАТЕЛ!











