Свържете се с нас

КОМЕНТАР

Всеки ни обещава някакво химерно бъдеще дето никога не идва

Публикувано

на

Айдее, и тая ни обещава някакво бъдеще, ако сме били с нея 🤔

Едно време някакво светло бъдеще ни обещаваха фашистите, после комунистите, през последните 35 г. либерал-фашистите, сега някакво момиченце DARA 😯 (каквото и да значи това) … а може и да значи „Бангаранга“, знае ли човек?

Онуй, дето все се случваше в лошата Америка, но не у нас, вече ще ви избоде очите.

 

Познавате ли вече почерка на същата ръка? Ръка, която манипулира чрез насаждане на СТРАХ.

Мадона – “ … не всеки ще дойде в бъдещето“. От 2019 г до сега доста „бъдеще“ изтече и кво? Де го туй бъдеще, дето не можахме да го хванем за шлифера?

Пиклата Дарина- или ще израстнете, или ще изостанете. Ако си в млада и крехка възраст, кръвта ти да се смрази в жилите.

Изречението си е направо РЕКЕТ към тях.

Защото, младите в едното бъдеще са вперили очи с плаха надежда все някога да получат живот….а то кво? Ако не си като тая пикла ще те оставят някъде назад.

В тая двукастова система, още от РАЖДАНЕТО СИ робската каста е ОТЛЮСПЕНА от бъдеще. От тук насетне ли ще ни плашите с липса на бъдеще?

От тук насетне, треперете за вашето бъдеще.

Ний сме претръпнали и алаштисали.

КОМЕНТАР

Борисов пак ви излъга

Публикувано

на

БОРИСОВ И ПАЛАЧИТЕ на българския лев и суверенитет продължават да се изживяват като недосегаеми.

Моделът ГЕРБ/ДПС, превърнал България в най-бедната държава в ЕС, е непокътнат.

А плъховете напускат първи потъващия кораб – не остана за крадене.

Олигархията е безнаказана, просто се отчита на друго място.

Държите ли на предизборните си обещания, г-н Радев?

Дълго газеното усещане за справедливост сред българите може да бъде реанимирано само с присъди за корумпирани политици, както и с национален референдум за еврозоната и НАТО.

Споделяйте видеото, медийната цензура е във вихъра си!

Продължи да четеш

КОМЕНТАР

Пачавра, дошла от червената зона на Берлин ни учи на акъл

Публикувано

на

Забелязахте ли, че „културна“ Европа започна да ни изпраща този вид материал като техни посланници … какво да си мислим за управниците им.

Тая Ирене Планк – посраник на Швабите в България, видна прайдаджийка, взела да ни назидава какво трябва и какво не трябва да правим за Русия и за Украйна. Типичната немкиня – студена, нагла, арогантна и тъпа.

И понеже немците от друго, освен от бой не разбират, да обясня:

Ей, ма, пача, оууу, за каква се мислиш? Като си посланик, защитаваш си интересите на твоята държава, не на Украйна и си налягаш гнусните парцали. Не ходиш по прайдове, не коментираш по подобен начин политическите решения на България.

И тук е моментът да разкритикувам сериозно Русия: Не бяхте прави 1945 година. Много ги жалехте. Оставихте наследниците на нацистите да вдигнат глава и да ни се качат на главите. Малко ги бихте. Тия от друго не разбират. Две световни войни по тяхна вина и са на път и трета да заформят. Вредно, гнусно племе. От времето на Римската империя има проблеми с тях.

Тая пача или да внимава какво говори,или да й дадат нота да си стяга куфарите и да се изнася. А, и да си вземе проектите за завода за барут. Аман от шваби!

Ангела Меркел в Източна Германия

Елена Гунчева-Гривова

Споделете мнението си в коментарите! 👇

СЪВЕТИ ЗА МАЙКИТЕ

ПРИКАЗКИ ЗА ДЕЦА

ПРИЯТНА МУЗИКА ЗА ВАШЕТО КАФЕНЕ, БАР, РЕСТОРАНТ, СЛАДКАРНИЦА, ДОМ

 

Продължи да четеш

КОМЕНТАР

Зеленски е жив само заради Путин

Публикувано

на

Зеленски, освен другото, се оказа и много прост клоун.

Снимал се с прогнозна диаграма, според която одобрението към Путин до септември щяло да падне на 55%.

Единствената причина Зеленски да е жив се казва Путин. Той диша заради благоволението и великодушието на руския президент. Всяка ден трябва да му пали свещи.

Русия си иска обратно Сталин. Русия във война побеждава с водачи като Сталин.

Путин свърши страхотна работа в икономиката и в отстояването на руския суверенитет. Масовите нагласи сред руското общество обаче са, че Кремъл е отстъпил от червените си линии. И прави твърде много компромиси, вместо да приключи зрелищно с режима в Киев.

Руснаците са изтощени от близо 5-годишната война (повече от Великата Отечествена) и искат един друг, променен, безмилостен Путин. Искат удар по улица „Банкова“ и бърлогата на врага. Искат да се свърши.

Вариантът „Орешник, но с халосна употреба“ вече не ги устройва.

Има и друго. След като Зеленски коментира рейтинга на Путин, защо не каже нещо за своя? Колко от украинците го подкрепят и подкрепят ли го изобщо? Украйна е авторитарна държава, взломила демокрацията и изборите. Зеленски управлява далеч извън мандата си и е нелигитимен държавен глава.

Измамникът говори за морал, по Шекспир.

Иначе казано, спукана му е работата на Зеленски без Путин.

Продължи да четеш

БЪЛГАРИЯ

ПОЛИТИКА

ПОЛИТИКАпреди 5 дни

Гюров влиза в боя. Скача за президент

Андрей Гюров влиза в боя за президентския пост. Той ще бъде издигнат от инициативен комитет на предстоящия вот за държавен...

ПОЛИТИКАпреди 1 седмица

„Едно семейство сме с руската църква“

Най-после някаква позиция. РАДЕВ ОТ БРЮКСЕЛ: ЩЕ НАЛОЖА ВЕТО НА НОВИТЕ САНКЦИИ ПРОТИВ РУСИЯ! НИЕ СМЕ ЕДНО ПРАВОСЛАВНО СЕМЕЙСТВО! РУСИЯ...

ПОЛИТИКАпреди 2 седмици

Цялата структура на мафията ДПС в Нови пазар напусна Пеевски

Корабът потъва! Цялата структура на ДПС в Нови пазар напусна партията. Общинският съвет колективно е подал оставка, а всички общински...

ПОЛИТИКАпреди 2 седмици

Депутатите гласуват окончателно мерките срещу необоснованото покачване на цените

Сред новите елементи в законодателството е въвеждането на понятието „справедлива цена“. Днес народните представители гласуват окончателно мерките срещу необоснованото увеличение...

ПОЛИТИКАпреди 3 седмици

Унгарските депутати намалиха заплатите си с 40%, а у нас депутатската заплата продължава да расте

Брутна заплата на унгарските народни представители ще бъде 3690 евро, у нас тя гони 10 000 евро. От следващия месец...

ПОЛИТИКАпреди 3 седмици

От щедрите обещания на Радев остана само горчилката

Веска Николова: От щедрите обещания на Радев остана само горчилката. Управлението на Румен Радев е фасада, зад която се правят...

СВЯТ

БЕЗПЛАТНИ ОБЯВИ

Изпратете рекламен текст и снимки на нашия месинджър и ще бъде своевременно публикувана безплатно. Вашата реклама се публикува в осем издания с над два милиона и двеста хиляди (2, 200,000) читатели и в социалните мрежи, където достига до над девет милиона (9, 000,000) потребители!

Най четени