КОМЕНТАР
Цветаньт на мисълта, Гуруто на изборната герберастка мисъл, Стратегът на дебилите, Мислителят в кафяво
ДА ЦЪФНЕШ И ДА ВЪРЖЕШ!
Е, не мога да се сдържа. След малко самият Цветаньт на мисълта, Гуруто на изборната герберастка мисъл, Стратегът на дебилите, Мислителят в кафяво, самият Той – Цецкоу, има имен ден! Китка шарена, така да се каже!
Понеже, както знаете, отдавна от някакъв мазохистичен нездрав интерес, съм му върла последователка на простотиите, не мога да не го поздравя първа:
Цецку, да си ни жив дълги години да работиш в затвора! Всичките ти апартаменти термити да ти ги изгризят, асансьорът ти ръжда да хване и скункс да се засели вътре, да си изпуснеш копчетата за ръкавели в градска тоалетна, да имаш разстройство и силна кашлица на официална предизборна конференция, зли хибриди да те хванат как подменяш бюлетини!
Цецку, каквото и да пиша, не мога да изразя пълните си и наситени чувства. Те могат да се изразят единствено с присъди, бой и сръбска музика. И другото няма да ти се размине. Пожелавам ти килия с деветима от недосегаемите, да те интегрират към условията на труд!
Ай честит ти празник! НИЕ ТЕ ГЛЕДАМЕ! СПИШ ЛИ СПОКОЙНО?
Елена Гунчева

КОМЕНТАР
Борисов пак ви излъга
БОРИСОВ И ПАЛАЧИТЕ на българския лев и суверенитет продължават да се изживяват като недосегаеми.
Моделът ГЕРБ/ДПС, превърнал България в най-бедната държава в ЕС, е непокътнат.
А плъховете напускат първи потъващия кораб – не остана за крадене.
БОРИСОВ И ПАЛАЧИТЕ на българския лев и суверенитет продължават да се изживяват като недосегаеми.
Моделът ГЕРБ/ДПС, превърнал България в най-бедната държава в ЕС, е непокътнат.
А плъховете напускат първи потъващия кораб – не остана за крадене.
Олигархията е безнаказана, прос pic.twitter.com/QgVl1aZ9wv
— The Sofia Times (@thesofiatimes) June 21, 2026
Олигархията е безнаказана, просто се отчита на друго място.
Държите ли на предизборните си обещания, г-н Радев?
Дълго газеното усещане за справедливост сред българите може да бъде реанимирано само с присъди за корумпирани политици, както и с национален референдум за еврозоната и НАТО.

Споделяйте видеото, медийната цензура е във вихъра си!
КОМЕНТАР
Пачавра, дошла от червената зона на Берлин ни учи на акъл
Забелязахте ли, че „културна“ Европа започна да ни изпраща този вид материал като техни посланници … какво да си мислим за управниците им.
Тая Ирене Планк – посраник на Швабите в България, видна прайдаджийка, взела да ни назидава какво трябва и какво не трябва да правим за Русия и за Украйна. Типичната немкиня – студена, нагла, арогантна и тъпа.
Ще повярвам, че в българската външна политика наистина има истинска промяна, когато такива нахални посланички като германката Ирене Планк бъдат изхвърлени от страната ни. Седнала, моля ви се, да обяснява как България трябвало да подкрепя Украйна. Подобни бълнувания госпожата pic.twitter.com/emJCDJs26d
— The Sofia Times (@thesofiatimes) June 21, 2026
И понеже немците от друго, освен от бой не разбират, да обясня:

Ей, ма, пача, оууу, за каква се мислиш? Като си посланик, защитаваш си интересите на твоята държава, не на Украйна и си налягаш гнусните парцали. Не ходиш по прайдове, не коментираш по подобен начин политическите решения на България.

И тук е моментът да разкритикувам сериозно Русия: Не бяхте прави 1945 година. Много ги жалехте. Оставихте наследниците на нацистите да вдигнат глава и да ни се качат на главите. Малко ги бихте. Тия от друго не разбират. Две световни войни по тяхна вина и са на път и трета да заформят. Вредно, гнусно племе. От времето на Римската империя има проблеми с тях.

Тая пача или да внимава какво говори,или да й дадат нота да си стяга куфарите и да се изнася. А, и да си вземе проектите за завода за барут. Аман от шваби!

Ангела Меркел в Източна Германия
Елена Гунчева-Гривова
Споделете мнението си в коментарите! 👇
СЪВЕТИ ЗА МАЙКИТЕ
ПРИКАЗКИ ЗА ДЕЦА
ПРИЯТНА МУЗИКА ЗА ВАШЕТО КАФЕНЕ, БАР, РЕСТОРАНТ, СЛАДКАРНИЦА, ДОМ
КОМЕНТАР
Всеки ни обещава някакво химерно бъдеще дето никога не идва
Айдее, и тая ни обещава някакво бъдеще, ако сме били с нея 🤔
Едно време някакво светло бъдеще ни обещаваха фашистите, после комунистите, през последните 35 г. либерал-фашистите, сега някакво момиченце DARA 😯 (каквото и да значи това) … а може и да значи „Бангаранга“, знае ли човек?
Онуй, дето все се случваше в лошата Америка, но не у нас, вече ще ви избоде очите.
Познавате ли вече почерка на същата ръка? Ръка, която манипулира чрез насаждане на СТРАХ.
Мадона – “ … не всеки ще дойде в бъдещето“. От 2019 г до сега доста „бъдеще“ изтече и кво? Де го туй бъдеще, дето не можахме да го хванем за шлифера?
Пиклата Дарина- или ще израстнете, или ще изостанете. Ако си в млада и крехка възраст, кръвта ти да се смрази в жилите.
Изречението си е направо РЕКЕТ към тях.
Защото, младите в едното бъдеще са вперили очи с плаха надежда все някога да получат живот….а то кво? Ако не си като тая пикла ще те оставят някъде назад.
В тая двукастова система, още от РАЖДАНЕТО СИ робската каста е ОТЛЮСПЕНА от бъдеще. От тук насетне ли ще ни плашите с липса на бъдеще?
От тук насетне, треперете за вашето бъдеще.
Ний сме претръпнали и алаштисали.
-
ВОЙНАпреди 3 месеца„Другия път да не започват война срещу Русия“
-
КОНСПИРАЦИЯпреди 3 месецаВтората по големина нефтена рафинерия в САЩ бе взривена в Тексас!
-
ВОЙНАпреди 3 месецаИран отхвърли примирие, засилва натиска срещу САЩ
-
КОНСПИРАЦИЯпреди 3 месецаРАДЕВ РАЗКРИ: ПЕЕВСКИ АМЕРИКАНСКИ АГЕНТ-ПРЕДАТЕЛ!










